Broken Rules

O NAS

Reguły i konwencje istnieją po to, abyśmy mogli je łamać!
Jesteśmy zespołem developerów z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu rozwiązań interaktywnych.
Sprawimy, że Twoje produkty, koncepcje, wizje i projekty ożyją w mobilnym świecie!
 • UI/UX design
  Zbadamy potrzeby oraz poznamy oczekiwania przyszłego użytkownika Twojej aplikacji – nasze projektowanie jest zorientowane na odbiorcę. Tworzymy intuicyjne w obsłudze, a jednocześnie nowoczesne interakcje z użytkownikami.
  UI/UX design
 • Aplikacje Android, iOS
  oraz Windows Phone
  Specjalizujemy się w projektowaniu aplikacji na systemy Android, iOS oraz Windows Phone. Tworzymy dedykowane rozwiązania biznesowe według potrzeb, wymagań oraz specyfiki danej branży.
  Aplikacje Android, iOS
  oraz Windows Phone
 • Responsive
  Web Design
  Nasze projekty są uniwersalne. Wszystkie elementy są odpowiednio dostosowywane do urządzeń i obecnych trendów w projektach mobilnych. Żadna rozdzielczość nie stanowi dla nas bariery.
  Responsive
  Web Design
 • Development
  i outsourcing
  Zapewniamy Body leasing IT z gwarancją doboru najlepszych (dedykowanych tylko i wyłącznie Twojemu projektowi) specjalistów z naszego zespołu.
  Development
  i outsourcing
 • Analizy
  i strategie
  Przeanalizujemy i wykonamy audyt każdego projektu, a następnie zaproponujemy plan jego dokończenia lub rozwoju. Nie boimy się przejmowania przedsięwzięć po innych wykonawcach.
  Analizy
  i strategie
 • Marketing
  i promocja
  Projektujemy i realizujemy aplikacje mobilne, zapewniając obsługę w zakresie koncepcji, strategii, wdroażenia oraz marketingu i promocji produktu końcowego.
  Marketing
  i promocja

Nasi klienci

 • Świetna komunikacja, profesjonalizm zespołu, nowatorskie rozwiązania, a przede wszystkich ogromna wizja
  i pasja to słowa, którymi można określić Broken Rules.
  Adrian CzyczerskiCEO MeetingApplication.com
 • Główna charakterystką Broken Rules jest szybkość działania oraz dobre zrozumienie potrzeb Klienta.
  Bartosz GąsiorowskiCEO Agile Droids LTD
 • Tworzenie aplikacji mobilnych wymaga wyjątkowego podejścia - opieka nad każdym szczegółem oraz każdym pikselem jest niesamowicie istotna. Broken Rules zapewnia to w obszarze UX oraz developmencie i marketingu aplikacji mobilnych.
  Michał Lachzałożyciel K2 Internet S.A.

Jak tworzymy

 • 01
  Analiza potrzeb
  Jest to pierwszy i najważniejszy etap współpracy, podczas którego chcemy jak najdokładniej poznać Ciebie, Twój projekt oraz Twoje najważniejsze cele. W ramach pierwszych spotkań i rozmów z Klientem zbieramy informacje na temat wymagań biznesowych, systemowych oraz funkcjonalnych, na podstawie których przystępujemy do projektowania.
 • 02
  Projektowanie
  Po owocnej analizie wszystkich potrzeb Klienta przystępujemy do projektowania. Odpowiednio dobieramy i dostosowujemy rozwiązania informatyczne do skali i specyfiki Twojej firmy. Wszystkie nasze realizacje są projektowane indywidualnie.
 • 03
  Development
  Oferowane przez nas rozwiązania sprzyjają ścisłej koordynacji zespołów i specjalistów tworzących aplikację w całym cyklu jej życia, pozwalając na szybką realizację projektów, które przyniosą klientom wyższą wartość. Nasi deweloperzy są maniakami wdrażania innowacyjnych rozwiązań mobilnych.
 • 04
  Wdrożenie i wsparcie
  Proponujemy kompleksowy model wdrożenia, w którego skład wchodzi stała opieka serwisowa nad Twoją aplikacją gwarantująca komfort i bezpieczeństwo, a także krótki czas reakcji na nieprzewidziane zdarzenia. Pomożemy Ci również z umieszczeniem aplikacji w sklepie oraz jej promocją.

Nasze podejście

 • Kreatywność
  Nasza twórcza postawa jest cechą naturalną. Przejawia się ona w gotowości do tworzenia i wdrażania nowych pomysłów dla naszych Klientów oraz wynajdowaniu oryginalnych rozwiązań. Wspieramy Klientów podczas tworzenia koncepcji projektów, ale również sugerujemy gotowe rozwiązania oraz moduły, które można w łatwy sposób dostosować do wizji Klienta i zaoszczędzić jego czas i pieniądze.
 • Zaangażowanie
  Nasz zespół nie tylko koncentruje się na swojej pracy,
  ale entuzjastycznie przekracza stawiane przed nim cele.
  Nasze zaangażowanie to niezmienny pozytywny stan umysłu, który charakteryzuje się zaabsorbowaniem i oddaniem się prowadzonym zadaniom. Dzięki temu czas płynie szybciej,
  a projekty traktujemy lepiej niż własne dzieci.
 • Pasja
  Jesteśmy uzależnieni od aplikacji mobilnych, używamy
  ich w domu, na urlopie, podczas weekendu ze znajomymi
  czy w podróży, w pracy natomiast projektujemy je i wdrażamy. Nie jest to tylko naszym hobby – rozwiązania mobilne to nasze życie.
 • Komunikacja
  Komunikacja z Klientem jest najważniejszym elementem współpracy. To od niej zależy końcowy efekt prac. Na każdego maila odpowiadamy w ciągu chwili, a wszystkie telefony odbieramy na bieżąco tylko po to, żebyśmy mogli się później chwalić, że wykonaliśmy aplikację właśnie dla Ciebie. Każdy projekt ma swojego dedykowanego Project Managera, który jest odpowiedzialny za kontakt z klientem, co zdecydowanie wpływa na jakość komunikacji i czas realizacji projektu.

Partnerzy

 • Jako partner technologiczny Samsunga mamy dostęp do technologii KNOX, dzięki której znacznie podnosimy bezpieczeństwo naszych aplikacji.
 • Jako partner Intela mamy dostęp do know-how firmy Intel m.in. technologii Internet of Things (IoT).
 • Jako partner IBM wdrażamy najnowsze rozwiązania firmy dla naszych Klientów.